Trwa ładowanie...
d36iwih

7 najciekawszych propozycji na urlop w mieście

książka
Oceń jako pierwszy:
d36iwih
7 najciekawszych propozycji na urlop w mieście
Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Jedyne lekarstwo dla znużonych życiem w gromadzie: życie w wielkim mieście. To jedyna pustynia, jaka jest dziś dostępna.
Albert Camus

To turystyczne spojrzenie na siedem polskich miast: Białystok, Bielsko-Białą, Gdynię, Kłodzko, Nowy Sącz, Olsztyn i Szczecin, w których można odpocząć równie przyjemnie jak na łonie natury. Historia, zabytki, bogata oferta kulturalna oraz ciekawa okolica zachęcają do ich odwiedzenia. Niejedna typowa miejscowość turystyczna może pozazdrościć im łatwości dojazdu, połączeń komunikacyjnych, instytucji i imprez kulturalnych, terenów rekreacyjnych, ścieżek rowerowych. W miastach na urlop nie ma miejsca na nudę.
Przewodnik zawiera wybór nietuzinkowych miejsc na spędzenie wolnego czasu. Mamy nadzieję, że zainspiruje czytelników do zaplanowania urlopu innego od dotychczasowych.

W książce znajdziesz:

• wycinki historii miast,

• opisy najpiękniejszych zabytków,

• trasy ścieżek spacerowych i rowerowych,

• przebiegi szlaków turystycznych w miastach i okolicach,

• adresy instytucji kulturalnych i terminy najważniejszych imprez,

• ważne informacje turystyczne.

Nowa seria czterech przewodników po Polsce pozwala spojrzeć na turystyczne atrakcje naszego kraju z różnych punktów widzenia. Próbuje pokazać zarówno znane, jak i mniej uczęszczane miejsca na wypoczynek w uzdrowiskach, parkach narodowych, miastach oraz na dwóch kółkach.
Każdy przewodnik stanowi integralną całość, pozostając zarazem częścią serii. Informacje z jednego przewodnika znajdują uzupełnienie w innym. Autor chciał pokazać, jak różnie możemy spędzić nasz wolny czas, i zaproponować urozmaicone formy wypoczynku, podczas którego nie powinno zabraknąć ani ruchu, ani elementów poznawczych.

Przewodniki z tej serii są turystyczną układanką. Z jej elementów każdy może stworzyć idealny dla siebie urlop.

7 najciekawszych propozycji na urlop w mieście
Numer ISBN

978-83-7596-442-4

Wymiary

120x190

Gatunek

Literatura podróżnicza,Przewodniki

Oprawa

1

Liczba stron

232

d36iwih

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36iwih
d36iwih
d36iwih
d36iwih