Trwa ładowanie...
książki
Tomasz Repeta
18-05-2018 15:23

"5 minut", czyli 23 opowiadania dla zabieganych. Joanna Kocik i Karolina Deling napisały książkę

- Jedziesz tramwajem. Tylko dwa przystanki. Coś byś może przeczytał, ale nie masz czasu. Za to ja mam coś dla Ciebie. "5 minut", czyli 23 opowiadania dla zabieganych - mówi Joanna Kocik, nasza redakcyjna koleżanka i jedna z autorek książki.

"5 minut", czyli 23 opowiadania dla zabieganych. Joanna Kocik i Karolina Deling napisały książkęŹródło: Wirtualna Polska, fot: Wirtualna Polska
d36vicv
d36vicv

Na rynku wydawniczym pojawiła się nowa pozycja wśród książek autorstwa Joanny Kocik oraz Karoliny Deling To doskonała opcja dla tych osób, które narzekają na brak czasu. Czasu, który można poświęcić na przeczytanie książek. - To są proste historie. Do czytania w pociągu, między stacją a stacją. W kolejce do lekarza albo przed snem, kiedy coś jeszcze by się przeczytało, ale szkoda zaczynać cały długi rozdział. Historia da się opowiedzieć i zamknąć w 5 minutach – opowiada Kocik.

Wirtualna Polska
Źródło: Wirtualna Polska, fot: Wirtualna Polska

Książka "5 minut" czyli 23 opowiadania dla zabieganych została wydana nakładem wydawnictwa Mamiko. Okładkę autorki zaprojektowały samodzielnie, a wszelkie ilustracje wykonane są przez Olgę Kostkiwicz.

materiały prywatne
Źródło: materiały prywatne, fot: Materiały prywatne

- My, autorki, wierzymy, że można zmieścić słonia do pudełka – kwituje Joanna. I to stanowi najlepsze podsumowanie tego, czego można się spodziewać po otworzeniu "5 minut".

Książkę będzie można kupić na stoisku Ośrodka Karta w ten weekend na Targach Książki, które odbywają się w Warszawie.

d36vicv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36vicv