Trwa ładowanie...
d4at2ad
5 lutego 2020, 06:59

100 głupich porównań dla bystrzaków

książka
Oceń jako pierwszy:
d4at2ad
100 głupich porównań dla bystrzaków
Tytuł oryginalny

100 comparaisons stupides mais pas si bêtes

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Czego mamy więcej, brwi czy rzęs? Gdyby na Ziemi mieszkało 1000 osób, ile z nich byłoby Europejczykami? Który język ma więcej słów, angielski czy francuski? Czy istnieje oko większe od piłki do koszykówki? Czy na świecie rodzi się tyle samo dziewczynek, ile chłopców? Czy starczyłoby życia na policzenie głośno do miliarda? Kiedy spalamy więcej kalorii: podczas snu czy oglądania telewizji? Czy w Australii jest więcej kangurów czy ludzi?

Podobało wam się „100 głupich pytań dla bystrzaków”? Oto książka, w której znajdziecie 100 wyjątkowo zwariowanych porównań. Zaspokoi ciekawość nawet największego bystrzaka!

Stéphane Frattini – urodził się w Cannes, dorastał w północnej Afryce. Parał się różnymi zajęciami – pisał scenariusze teleturniejów, był dekoratorem w reklamach, tworzył scenariusze sztuk radiowych. Obecnie pracuje w wydawnictwie dla dzieci – i tę pracę kocha ponad wszystko. Jest autorem ponad pięćdziesięciu książek.

Vincent Rif – po studiach dziennikarskich i w zakresie sztuk pięknych RIF (Vincent Rifflart) zajął się grafiką. Rysuje dla dziennika “L'Echo” i innych belgijskich czasopism, tworzy ilustracje dla wydawnictw młodzieżowych i organizacji pozarządowych, robiąc od czasu do czasu wypady w kierunku powieści graficznych. Mieszka w Brukseli.

100 głupich porównań dla bystrzaków
Numer ISBN

978-83-10-13451-6

Wymiary

165x255

Oprawa

twarda

Liczba stron

208

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4at2ad
d4at2ad
d4at2ad
d4at2ad
d4at2ad

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj