Trwa ładowanie...
d2f8dxu

Jacek Santorski

Inne
Źródło: Inne

Ukończył Wydział Psychologii UW. Doktoryzował się w 1985 roku.

Licencje trenera i psychoterapeuty oraz superwizora treningu grupowego i psychoterapii, wydane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, zdobył w 1995 r.

Pracował jako psychoterapeuta, szkoleniowiec i konsultant biznesowy. W 1991 r. był współzałożycielem Agencji Wydawniczej Jacek Santorski &CO, której prezesował do roku 2002 r.

Jest dyrektorem programowym Instytutu Psychologii Biznesu. Od jesieni 1999 r. stale współpracuje z firmą doradczo-szkoleniową Chittern Consultancy International. Aktualnie prowadzi działalność doradczą i szkoleniową dla przedsiębiorców i zarządów firm (komunikacja, współpraca, zarządzanie stresem, mentoring).

Napisał wiele artykułów publikowanych w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych. Jest autorem książek: "Jak przetrwać w stresie" 1993 r., "Recepty na dobry sen" 1994 r., "Jak żyć, żeby nie zwariować" 1995 r. (wznowienie 2001 r.), "Zacznij od siebie" 1997 r., "Emocje, charaktery i... geny" 1998 r., "Sukces emocjonalny" 1999 r., "Miłość i praca" 2002 r.

Po ponad dwudziestu latach pracy jako psychoterapeuta, autor i wydawca książek oraz twórca programów TV Jacek Santorski skoncentrował się na rozwijaniu nowej dziedziny - psychologii biznesu.

d2f8dxu

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2f8dxu
d2f8dxu
d2f8dxu
d2f8dxu

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj