Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Powieść w gwiazdorskiej obsadzie nie tylko na święta

Życie rzadko układa się tak jak w komediach romantycznych. Chyba że mamy święta! Trzy przyjaciółki, producentki telewizyjne i filmowe zarówno w życiu, jak i w powieści, w zabawny sposób pokazują, jak oswoić przewrotny los. Bo jeżeli zaczynać życie od nowa, to tylko w te święta… Premiera książki „I ja Ciebie też!” Katarzyny Kalicińskiej, Beaty Harasimowicz oraz Zuzanny Dobruckiej już 14 października.
Share
Powieść w gwiazdorskiej obsadzie
Powieść w gwiazdorskiej obsadzieŹródło: materiały partnera
d2zsoe7

W wigilijny poranek trzy przyjaciółki „od zawsze i na zawsze” spotykają się jak co roku na uroczystym śniadaniu. Laura – szefowa dużej stacji telewizyjnej, Agata – reżyserka największych widowisk rozrywkowych, i Wiktoria – właścicielka świetnie prosperującej agencji aktorskiej. Piękne, bogate, spełnione w miłości – czego można chcieć więcej? Może tylko tego, żeby to trwało wiecznie….

Ale los okazuje się niezwykle złośliwy i świat tych trzech kobiet rozpada się jak domek z kart w ciągu jednego dnia – i to w Wigilię!

Na dodatek muszą poskładać go na nowo… do Sylwestra. Będzie zabawnie, przewrotnie i bardzo wzruszająco. To, co na początku wydawało się tragedią, może okazać się wstępem do zupełnie innego życia.

d2zsoe7

Poczucie humoru, siła charakteru i kobieca solidarność przydadzą się w tej sytuacji. Ale niezbędne staną się także cygański tabor, urodziwy lekarz, uczuciowy kurier, egzaltowana gwiazda show-biznesu i cała plejada osobistości z wielkiego świata.

Czy Laurze, Agacie i Wiktorii uda się ocalić przyjaźń, odzyskać miłość, znaleźć to, co najważniejsze?

Autorki: trzy przyjaciółki, producentki telewizyjne i filmowe.

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Zuzanna Dobrucka - wie wszystko o telewizji, starociach, przedwojennych piosenkach i Cyganach. Założycielka i pierwsza szefowa TVP Rozrywka. Razem ze swoimi psami prowadzi profil instagramowy @psiglupy.

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Beata Harasimowicz - wie wszystko o telewizji, ortografii, polskich filmach i medycynie bardzo niekonwencjonalnej. Reżyserka wszystkich dobrych programów kabaretowych XXI w.

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Katarzyna Kalicińska - wie wszystko o telewizji, aktorach, serialach i relacjach międzyludzkich. Autorka bestsellerowych powieści „A miało być tak pięknie!” i „Abonent czasowo niedostępny”. Producentka serialu „Dom nad rozlewiskiem”.

d2zsoe7

Podziel się opinią

Share
d2zsoe7
d2zsoe7