wp

Ostatnia obietnica - książka

83-7298-638-X_78121_F.jpg Inne
Podziel się

Autor opowiada nam historię, w której kobieta staje wobec najpoważniejszej decyzji swojego życia: musi dokonać wyboru między miłością do dziecka a miłością do mężczyzny.

wp

Gdy Eliana, przez swych przyjaciół w Ameryce wciąż nazywana Ellen, przeprowadza się do Włoch, jej przyszłość wygląda bardzo obiecująco. Toskania, ze swymi rozległymi winnicami, wspaniałym jedzeniem i wielowiekową kulturą, roztacza przed nią swój niezaprzeczalny czar. Wydaje się, że to idealne miejsce dla młodej i utalentowanej malarki, jaką jest Eliana. Jej rodzina oraz przyjaciele w Ameryce uważają, że dokonała słusznego wyboru przeprowadzając się do kraju ojczystego mężczyzny, w którym się zakochała i za którego wyszła za mąż. Dla nich to przykład na to, jak życie zamienia się w bajkę.

Jednak we Włoszech, w małej wiosce przycupniętej wśród wzgórz Chianti, Eliana przekonuje się, że jej mąż w rzeczywistości jest w innym człowiekiem. Wraz z upływem czasu oddala się od niej i pozostawia całkowicie na jej barkach opiekę nad ich chorym na astmę synkiem.

Choć Elianie brakuje uczucia, jakiego zaznała w Ameryce, to jednak jest szczęśliwa jako matka i czerpie radość z bycia ze swoim synkiem. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia w willi zjawia się jej rodak, Ross Story, wrażliwy mężczyzna kochający sztukę. Ich przypadkowe spotkanie sprawia, że zaczynają inaczej myśleć o swoim życiu. Odkrywają, że człowiek może się zmieniać i rozwijać, ale również i to, że więzy rodzinne są nierozerwalne.

Ostatnia obietnica - Szczegóły książki
Tytuł oryginalny

The Last Promise

Numer ISBN

83-7298-638-X

Wymiary

125x185

Gatunek

Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

308

Autorzy
wp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
wp
wp