Trwa ładowanie...
Informacja prasowa: HarperCollins Polska

O tym jak subtelna jest granica między pisarstwem a grafomanią oraz czy pewnością siebie można zdobyć świat - w pełnej humoru komedii romantycznej "Szanowny Panie…" autorstwa Klaudii Paź

Nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazała się pełna dynamiki i humoru komedia romantyczna "Szanowny Panie…" debiutującej pisarki młodego pokolenia – Klaudii Paź. Błyskotliwe dialogi, nietuzinkowa bohaterka i jej niezwykłe podejście do życia wprawią czytelnika w dobrych humor, ale czasem także wzruszą. Miłośnicy romantycznych historii pełnych zabawnych zdarzeń nie będą zawiedzeni.

"Szanowny Panie…" Klaudia Paź"Szanowny Panie…" Klaudia PaźŹródło: materiały partnera
d2kvevs

O książce:

Laura, na pozór naiwna i infantylna, ma dwa wielkie marzenia: zostać poczytną pisarką i spotkać miłość życia. Swoje myśli i szeroko zakrojone plany powierza pamiętnikowi, dzięki któremu czytelnik zagłębia się w jej historię – grafomanki, która głęboko wierzy w swój talent i tą wiarą przenosi góry.

"Przyjdzie dzień, gdy stanę w blasku chwały, a oni wszyscy, którzy mają mnie teraz za nic, staną w kolejce po autograf. Ach, marzę, marzę o tym dniu. Pławię się w jego rozkosznym zapachu, smaku, w atmosferze splendoru. I gdy tak zamykam oczy, widzę jeszcze kogoś. Stoi za mną, gdy rozdaję autografy. Wysoki brunet, przystojny, wpatrzony we mnie. Tak… Czekam niecierpliwie na ten dzień. Muszę zrobić jakiś plan. Czy powinnam zacząć od szukania bruneta, czy od wydania mojej książki? Może książka najpierw, albo zobaczę, jak to się ułoży. Jedno jest pewne: uda się".

d2kvevs

Książce patronują: lubimyczytac.pl, Wirtualna Polska, stylowi.pl

O autorce:

KLAUDIA PAŹ (ur. 1994) – dramatopisarka, absolwentka scenariopisarstwa w szkole filmowej AMA FILM ACADEMY w Krakowie oraz półfinalistka Mazowieckiego Konkursu Scenariuszowego 2019 "Script Wars".

Na teatralnych deskach zadebiutowała komediodramatem "Jak się kochamy w domu?".

Lubi się pośmiać.

"Uparłam się. No zaparłam się rękami i nogami i nie mam zamiaru odpuścić. Może robię głupio, ale postanowiłam sobie i już. Mam w głowie przekonanie ogromne, od wczesnych lat mego dzieciństwa, że oto ja będę pisać. Od siódmych urodzin mam zamiar zostać poczytną pisarką, zarabiać w ten sposób na życie i koniec. I nikt mnie od tego nie odwiedzie. Od siódmych urodzin, gdy dostałam mój pierwszy pamiętnik i odkryłam, co znaczy przelewać uczucia na papier.

d2kvevs

Wkurza się ojciec, że nie pracuję, ale przecież ja godzinami siedzę i piszę, i staram się wydać, to, co piszę. I wkurza się matka, że "nie mam co do garnka włożyć", ale przecież lodówka pełna słoików, które mi zwozi. I wkurza się Hanka, że nie sprzątam w naszym mieszkaniu, ale ja przecież nie mam czasu, bo piszę. Napotykam ogromne niezrozumienie… Ale ja sobie to odbiję, oczywiście..." (fragment książki)

"Szanowny Panie…" Klaudia Paź materiały partnera
"Szanowny Panie…" Klaudia PaźŹródło: materiały partnera

Premiera: 23 marca 2022

Tytuł: Szanowny Panie…

Autor: Klaudia Paź

Gatunek: komedia romantyczna

ISBN: 978-83-276-7487-6

Format: 145x215

Oprawa: miękka

L. stron: 368

Cena: 38,99 zł

Informacja prasowa: HarperCollins Polska
d2kvevs

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kvevs