Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
książka
Materiały Prasowe
22-08-2022 10:57
Materiał prasowy Katarzyny Wycisk

Książki pełne niesamowitych emocji

"Każdy ma swoje demony, jednak nie każdy wie, jak je zaspokoić. Nigdy nie myśl, że twój mrok jest lżejszy od mojego." – fragment powieści FREAK Naucz mnie oddychać

 Źródło: materiały partnera
d2ly3qp
d2ly3qp

25 sierpnia będzie miała miejsce premiera najnowszej książki Katarzyny Wycisk: FREAK. Naucz mnie oddychać. Jest to drugi tom serii NIEPOKONANI. Opowiada on historię Natalii, córki agresywnego alkoholika, która wyraża siebie poprzez muzykę, oraz Reinera, rannego podczas akcji gaśniczej strażaka, któremu ogień odebrał nie tylko pasję, ale także pewność siebie.

Powieści z serii NIEPOKONANI to emocjonalne rollercoastery. Poruszające trudne tematy, ściskające za serce i na długo pozostające z czytelnikiem.

"Jestem sam, a wokół szaleje ogień. Nie mogę się ruszyć, moje stopy dosłownie stapiają się z podłogą. Próbuję krzyczeć, ale zamiast tego zanoszę się kaszlem. Dym wpełza do nosa i płuc, zabierając oddech. Czuję smród palącego się mięsa. Spoglądam na dłonie, których skóra jest pożerana przez gorące płomienie. Żywioł nieubłaganie wgryza się w moje ciało, a ja nie mogę nic na to poradzić. Krzyczę, wołam o pomoc, ale nikt mnie nie słyszy. Zginę tu, rozpłynę się, po prostu zniknę nieodwracalnie." – fragment powieści FREAK Naucz mnie oddychać.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Katarzyna Wycisk jest kobietą wielu pasji. Oprócz pisania, kocha rysować, malować, grać na gitarze i słuchać muzyki. Pochodzi ze Śląska i otwarcie przyznaje, że uwielbiam śląską gwarę. Swoją przygodę z pisaniem zaczęła już jako dziecko. Przez lata pisała do przysłowiowej szuflady, ale po wyjeździe z Polski zaczęła publikować swoje teksty na opowi.pl. Tam zdobyła pierwszych czytelników.

d2ly3qp

Zadebiutowała książką z gatunku urban fantasy pod tytułem: "Falcon, Na ścieżce kłamstw", która jest pierwszym tomem zakończonej trylogii. 14 sierpnia 2021 roku miała miejsce premiera jej kolejnej powieści: "Krew Nowych Bogów", która zdobyła status bestsellera Legimi. 14 lutego 2022 roku została wydana pierwsza część serii NIEPOKONANI: "Epi. Nie pozwól mi upaść". Dramat/romans, gdzie główna bohaterka, podobnie jak pisarka, cierpi na epilepsję. Książka także zdobyła status bestsellera Legimi.

Autorka jest self publisherką, co oznacza, że samodzielnie wydaje swoje książki. Razem z mężem kontroluje cały proces wydawniczy i dba, by wszystkie książki prezentowały się jak najlepiej, a ich treść trafiała do serc czytelników.

Materiał prasowy Katarzyny Wycisk
d2ly3qp
d2ly3qp