Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Kolejna część trzymającej w napięciu serii thrillerów z udziałem agenta GBI Willa Trenta i lekarki sądowej Sary Linton już w księgarniach!

Nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazała się „Milcząca żona”. Jest to kolejny tom poczytnej serii o agencie biura śledczego w Georgii Willu Trencie i jednocześnie dwudziesta książka w dorobku autorki – Karin Slaughter. „Milcząca żona” w wielu krajach błyskawicznie stała się bestsellerem i jest świetnie oceniania przez czytelników i krytykę. Tym razem Trentowi przyjdzie rozwiązać podwójną zagadkę. Musi zrewidować sprawę morderstwa sprzed lat, by przeciwdziałać nowym zbrodniom i ukarać okrutnego mordercę.

Share
Kolejna część trzymającej w napięciu serii thrillerów  z udziałem agenta GBI Willa Trenta i lekarki sądowej Sary Linton  już w księgarniach!
Źródło: Materiały prasowe
d492j4c

O KSIĄŻCE:

Obserwuje....czeka....atakuje. Która będzie następna?

d492j4c

PRAGNĄŁ TYLKO MIŁOŚCI…

Prowadząc śledztwo w sprawie zabójstwa, do jakiego doszło podczas zamieszek w więzieniu stanowym, śledczy Will Trent otrzymuje niepokojącą informację. Jeden z osadzonych twierdzi, że nie jest winny brutalnego przestępstwa, o które go oskarżono. Uważa, że został wrobiony przez skorumpowanych przedstawicieli organów ścigania, a rzeczywisty sprawca – seryjny zabójca kobiet – nadal jest na wolności. Osadzony stawia warunek: jeśli Will wznowi śledztwo w jego sprawie, on dostarczy GBI informacji koniecznej do rozwikłania sprawy zabójstwa w więzieniu.

Zaledwie kilka dni wcześniej kolejna młoda kobieta padła ofiarą bestialskiego mordu w parku narodowym na północy Georgii. To przypadek czy dzieło seryjnego zabójcy?
W miarę jak Will Trent bada okoliczności obu przestępstw, coraz wyraźniej dostrzega, że musi wrócić do starej sprawy, by znaleźć odpowiedź. Minęło prawie dziesięć lat – wspomnienia zdążyły ulecieć, świadkowie zapadli się pod ziemię, dowody zniknęły, a kłamstwa stały się prawdą. Will nie zdoła jednak wyjaśnić tej tajemnicy bez pomocy jedynej osoby, której nie chce w to wikłać: swojej dziewczyny, lekarki sądowej Sary Linton.
Kiedy przeszłość zderza się z teraźniejszością, Will uświadamia sobie, że może stracić wszystko, na czym mu zależy.

O KARIN SLAUGHTER:

d492j4c

"Zanurzcie się w świecie Karin Slaughter. Uprzedzam, że stamtąd nie ma już powrotu.” — LISA GARDNER

"Wszystkie książki Slaughter (…) są zaskakujące i przekonująco wiarygodne, ale to jej nadzwyczajny dar opowiadania i charakterystyki postaci wyróżnia ją spośród innych autorów thrillerów.” — WASHINGTON POST

"We wrażliwości na szczegół i prawdę Slaughter nie ma sobie równych.” — GILLIAN FLYNN

"Tworzone przez nią postacie, fabuła i tempo opowieści czynią z niej wyjątkową pisarkę”. — MICHAEL CONNELLY

d492j4c

"Nieustraszona. Jedna z najbardziej śmiałych i wyrazistych współczesnych twórców powieści sensacyjnych.” — TESS GERRITSEN

"Jeśli kochacie pełne tajemnic thrillery, to pokochacie Karin Slaughter.” — THE SKIMM

Prawa do kilku powieści Karin Slaughter zakupiły wytwórnie filmowe i telewizyjne – platfoma Netflix pracuje nad serialem na podstawie "Układanki”. Trwają także prace nad realizacją cyklu o Grant County i serii z detektywem Willem Trentem na potrzeby telewizji.

KARIN SLAUGHTER to autorka thrillerów i kryminałów regularnie notowanych na międzynarodowych listach bestsellerów. Na całym świecie wydrukowano ponad 35 milionów egzemplarzy jej książek. Poprzez swoje powieści walczy o prawo do głośnego mówienia o przemocy, której ofiarą każdego dnia padają tysiące kobiet na świecie. Jej powieści są bezpośrednie, mocne i bardzo obrazowe, a jej twórczość docenili m.in. Camilla Läckberg, Tess Gerritsen i James Patterson.

d492j4c

Podziel się opinią

Share
d492j4c
d492j4c