ycipk-1d8bce
ycipk-1d8bce

Jerzy Zięba

Jerzy Zięba jest m.in. dyplomowanym hipnoterapeutą jerzyzieba.com
Podziel się

Jerzy Zięba (rocznik 1956) napisał bestseller, który został skrytykowany przez środowiska akademickie. Główny zarzut to pseudonaukowość książki ”Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie”.

Jerzy Zięba – książka ”Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie”

ycipk-1d8bce

Książka Jerzego Zięby ”Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie” przeznaczona jest dla wszystkich osób, dbających o zdrowie – zarówno dla pacjentów, jak i lekarzy. Ma wartość merytoryczną dla zatrudnionych w służbie zdrowia oraz leczących się. Jerzy Zięba w ciekawy sposób pisze o analizie naturoterapii, w której ma przeszło dwudekadowe doświadczenie. Jego praca zawodowa obejmuje naturalne metody leczenia i sposoby zapobiegania chorobom przewlekłym, takich jak nowotwory.

Jerzy Zięba – ocena książki

Pozycja Jerzego Zięby ”Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie” ukazała się nakładem Wydawnictwa Gerls. Teorie przedstawione w książce poparte są dobrą dokumentacją w postaci lat badań naukowych, a nie jedynie zbiorem domysłów, bazujących na myśleniu życzeniowym. Szczęśliwie dla przeciętnego czytelnika Jerzy Zięba nie używa skomplikowanego i niezrozumiałego medycznego języka, a przedstawia swe rozważania w przystępnej oraz zrozumiałej dla wszystkich formie. Książka ”Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie” przyda się zarówno osobom zdrowym, jak i pacjentom, u których leczenie farmakologiczne nie przyniosło zamierzonych skutków. Przy okazji intryguje i czyta się ją lekko, bez potrzeby znajomości środowiska medycznego od wewnątrz.

Jerzy Zięba - Szczegóły autora
Bibliografia
ycipk-1d8bce
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-1d8bce
ycipk-1d8bce