Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Im silniejsza wiara, tym pewniejsze miejsce w niebie? Przekonaj się sięgając po „Niebiańskie Osiedle”, najnowszy kryminał Ryszarda Ćwirleja!

Już 19 maja do rąk czytelników trafi kryminał wielokrotnie nagradzanego autora, Ryszarda Ćwirleja. „Niebiańskie Osiedle” to otwarcie nowej serii, której głównym bohaterem jest dziennikarz śledczy Marcin Engel.

Share
"Niebiańskie Osiedle", najnowszy kryminał Ryszarda Ćwirleja
"Niebiańskie Osiedle", najnowszy kryminał Ryszarda ĆwirlejaŹródło: Materiały prasowe
d2tbkd1

Tajemnicza zapowiedź

„Chcesz znaleźć spokój i ciszę?

d2tbkd1

Chcesz w tym zwariowanym świecie trafić do wymarzonego miejsca, w którym otoczą cię życzliwość, miłość i ciepło płynące wprost z serca? Każdy ma prawo do zasłużonego odpoczynku po ciężkiej pracy. Ty również możesz mieć to wszystko na wyciągnięcie ręki.

Niebiańskie Osiedle czeka na ciebie”.

Zapowiedź tej książki jest… tajemnicza. Ujawnia niewiele.

„Czy można sprzedawać miejsca w niebie? Czy ktoś skorzysta z takiej oferty? Ile to kosztuje? Czy to uczciwe? Moralne?

d2tbkd1

Ryszard Ćwirlej, prawdziwy mistrz kryminału, odsłania zupełnie nowe oblicze! Poznajcie Marcina Engela – mistrza świata w kłopotach, genialnego dziennikarza śledczego, przed którego czujnym okiem nie umknie żadna sprawa!”

Co kryje się za ofertą Niebiańskiego Osiedla? Tego oczywiście nie możemy zdradzić, ale jedno jest pewne: będzie emocjonująco, będzie niebezpiecznie, będzie kontrowersyjnie!

„Niebiańskie Osiedle”, najnowszy kryminał Ryszarda Ćwirleja Materiały prasowe
„Niebiańskie Osiedle”, najnowszy kryminał Ryszarda ĆwirlejaŹródło: Materiały prasowe

Ryszard Ćwirlej zaprasza na Niebiańskie Osiedle!

Tam dokąd idziemy, czeka na nas niebiański dom

„Objęci i przytuleni do siebie wydawali się spać. Kobieta przyciskała głowę do piersi mężczyzny, a ten obejmował ją lewą ręką. Leżeli na rozłożonym dwuosobowym tapczanie w kolorze buroszarym, w odświętnych ubraniach, tak jakby dopiero co wrócili z kościoła. Na stole obok stała butelka po wódce, do połowy wypełniona jakimś czerwonym płynem”.

d2tbkd1

Tak zaczyna się historia opowiadana przez Ryszarda Ćwirleja. Jak na dobry kryminał przystało, efekty zbrodniczych działań widzimy już na pierwszych stronach. Co dalej? Duże pieniądze, wielkie przekręty i sporo emocji.

„Kochani, odchodzimy do lepszego ze światów. (…) Nie martwcie się o nas. Tam, dokąd idziemy, czeka na nas niebiański dom. Odchodzimy spokojni i szczęśliwi, mając nadzieję, że kiedyś wszyscy się tam spotkamy”.

List znaleziony przy zwłokach staruszków nie pozostawia wątpliwości. Popełnili samobójstwo. Ta sprawa jest jednak o wiele bardziej skomplikowana.

Poznaj mroczne sekrety „Niebiańskiego Osiedla”! Miejsca, które w swojej ofercie ma ciszę, spokój i… coś jeszcze.

Informacja prasowa
d2tbkd1

Podziel się opinią

Share
d2tbkd1
d2tbkd1