Trwa ładowanie...
Materiał partnera

5 prezentów, które powinnaś kupić sobie SAMA na walentynki

Kto powiedział, że z okazji święta zakochanych prezenty można dostać jedynie od partnera czy partnerki? Niby dlaczego nie można kupić czegoś tylko dla siebie? W końcu to ty jesteś najważniejszą osobą w twoim życiu. Poznaj pięć propozycji – pięć gorących historii, które możesz podarować sobie na walentynki, by przeżyć niezwykły wieczór.

Share
 Źródło: Materiały prasowe
d3h5f5a

Jeśli lubisz silne bohaterki…

…spodoba ci się historia Samanthy – twardej, bezkompromisowej, pewnej siebie dziewczyny, która chwilowo musi przeistoczyć się w ułożoną i skrupulatną asystentkę biurową. Wszystko po to, by zarobić na swoje marzenia. Tatuaże da się schować pod starannie wyprasowaną koszulą, ale czy można ukryć tak barwną osobowość? Nie będzie to łatwe, zwłaszcza że na horyzoncie pojawił się właśnie facet z jej fantazji. Czy spodoba mu się grzeczna wersja Samanthy? A może ten typ woli pewną siebie dziewczynę żądną mocnych wrażeń? Którą twarz zdecyduje się pokazać mu Sam?

"Bad girl" Weroniki Sawickiej to historia o tym, że zawsze warto być sobą, nawet jeśli wiąże się to ze szczyptą kontrowersji – w sam raz, żeby poczuć się dobrze we własnym towarzystwie!

 Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Jeśli lubisz romantyczne historie…

…pewnie oczaruje cię opowieść o przyjaciołach, którzy znali się od zawsze i choć byli sobie bliscy, potrzebowali naprawdę wiele czasu, aby odkryć, że mogą być dla siebie kimś więcej. Tylko czy wtedy nie będzie za późno? Dziś Arizona jest poukładaną wyznawczynią filozofii arkuszy kalkulacyjnych, a Carter jej przeciwieństwem – lekkoduchem i kobieciarzem. Są od siebie tak różni, a jednak nadal nierozłączni.

d3h5f5a

"Twój Carter" Whitney G. to przewrotna historia miłosna, w której to, co tak upragnione, okazuje się tym, co było zawsze bardzo blisko. Zabawna i wzruszająca – w sam raz na walentynki!

Jeśli lubisz zimową scenerię…

…zajrzyj na lodowisko razem z Hailey, prawdziwą mistrzynią tańca na lodzie. Dla sportu poświęciła wszystko. Kiedyś zraniona, dzisiaj sądzi, że miłość nie jest dla niej. Koncentruje się na tym, co wychodzi jej najlepiej – na łyżwiarstwie. Kiedy jednak udział w kolejnych zawodach nagle staje pod znakiem zapytania, Hailey musi zdecydować, co jest dla niej ważniejsze: zwycięstwo czy dawne urazy. Czy pewnemu siebie hokeiście uda się roztopić lód w sercu Ice Queen?

"Ice Queen" Rivy Scott to klimatyczna i pełna emocji opowieść, która w zimowy wieczór rozgrzeje lepiej niż gorąca czekolada.

"ICE QUEEN" - zwiastun książki ❤️✨

Jeśli lubisz mafijne klimaty…

…wyrusz w pełną przygód podróż na gorącą Sardynię – wyspę zniewalającą, pełną wierzeń i przesądów nieznanych przybyszom z innych stron świata i… opanowaną przez mafię. Fabio jest przyszłym donem rodu Candeloro. Od niego zależy, czy między dwoma zwaśnionymi gangami wybuchnie wojna, czy utrzyma się pokój. Sposób, by zapobiec pożodze na urokliwej wyspie, jest tylko jeden – Fabio musi odnaleźć Chairę, swoją pasierbicę. Zgodnie z przepowiednią Chiara ma być początkiem końca rodu Candeloro, ale czy tak się stanie?

d3h5f5a

Brutalny świat mafii, lokalny koloryt Sardynii i sporo kontrowersji – "Pasierbica gangstera" Moniki Magoski-Suchar to recepta na emocjonującą lekturę, której nie sposób zapomnieć!

"Szef mojego serca" materiały partnera
"Szef mojego serca" Źródło: materiały partnera, fot: Olga Kanclerz

Jeśli chcesz mieć więcej…

…sięgnij od razu po serię, np. po Niegrzeczną Kolekcję przygotowaną z myślą o tych, dla których jedna książka na wieczór to zdecydowanie za mało. "Szef mojego serca" Alicji Sinickiej, "Szybki i łatwy" Katarzyny Bester oraz "Niepokorny gracz" Emilii Szelest to trzy odrębne historie, które łączy jedno – duża dawka emocji! Miłosna historia z niepokojącą tajemnicą w tle, pikantny romans z przymrużeniem oka i pełna adrenaliny opowieść z motywem hate-love – oto trio do zadań specjalnych!

Materiał partnera
d3h5f5a
d3h5f5a
d3h5f5a