RSS

Janusz Leon Wiśniewski zapowiada nową powieść. Trzy książki autora w 2017 roku

16-03-2017 | Ksiazki WP

  A A A
Janusz Leon Wiśniewski zapowiada nową powieść. Trzy książki autora w 2017 roku
AKPA

Kontynuacja bestsellerowej „S@motności w sieci” z 2001 roku to nie jedyny nowy projekt, nad którym pracuje Janusz Leon Wiśniewski. Autor jednej z najpopularniejszych polskich książek ostatnich lat potwierdził, że jesienią ukaże się jego powieść „Wszystkie moje kobiety. Przebudzenie”.

Wiśniewski zapowiedział, że będzie to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia mężczyzny, który po zapadnięciu w śpiączkę trafia do szpitala, gdzie przez pół roku odwiedzają go różne kobiety zaniepokojone nagłym zniknięciem mężczyzny. Wbrew pozorom nie są to kobiety, które kochał i z którymi był blisko, ale te, których miłość odrzucił lub nie docenił.

- To bardzo dla mnie ważna powieść. Podsumowanie roli kobiet w życiu dojrzałego mężczyzny. Spojrzenie na kobiety, które pojawiły się w jego życiu, te, których nie zauważał, które porzucił, które kochał – mówił Wiśniewski w rozmowie z booklips.pl.

„Wszystkie moje kobiety. Przebudzenie” ukaże się nakładem wydawnictwa Znak jesienią tego roku. Przypomnijmy, że na początku lutego do księgarń trafiły „Eksplozje” (wyd. Wielka Litera), czyli kontynuacja bestsellerowych "Kulminacji". Opowiadania Janusza L. Wiśniewskiego i osiem zaskakujących odpowiedzi autorstwa Tomasza Jastruna, Daniela Odija, A J Gabryela, Alka Rogozińskiego, Igora Brejdyganta, Jacka Melchiora, Pawła Palińskiego i Ahsana Ridha Hassana. Z kolei 15 marca to dzień premiery książki dla najmłodszych czytelników - „Marcelinka rusza w Kosmos. Bajka trochę naukowa” (wyd. Tadam).

oceń
0
0
Podziel się

Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!