RSS

Książka

Dodaj do swojej półki

Czarne Kamienie 2. Dziedziczka cieni

Heir to the Shadows

autor:

przekład: Jakub Szacki

  A A A
Czarne Kamienie 2. Dziedziczka cieni
Od stuleci Krwawi czekali na przybycie Czarownicy - wcielenia magii, ale Jaenelle, młodą dziewczynę, wybraną na mocy przepowiedni, dręczą toczące się wokół niej walki, nie wszyscy bowiem oczekują jej jako zbawczyni. Niektórzy odrzucają ją jako żywy mit lub nie chcą uwierzyć w jej istnienie, inni pragną uczynić z niej marionetkę, by wykorzystać jej moc do własnych celów. Tylko czas i miłość opiekunów Jaenelle były w stanie uleczyć jej fizyczne rany, lecz umysł, wciąż kruchy i delikatny, z trudem może ochronić ją przed koszmarnymi wspomnieniami z dzieciństwa. Nic jednak nie uchroni jej przed przeznaczeniem - a dzień rozrachunku jest coraz bliższy. Gdy powrócą wspomnienia... gdy jej magia dojrzeje... gdy będzie zmuszona pogodzić się z losem... Tego dnia mroczne Królestwa dowiedzą się, co to znaczy być rządzonym przez Czarownicę.

ISBN: 978-83-927322-1-1

data wydania: 25-05-2009

wymiary: 150x215 mm

oprawa: Miękka

liczba stron: 432

Tagi: Czarne Kamienie

oceń
ocena: 5
głosów: 4
Podziel się

Autor

Anne Bishop

Anne Bishop

Amerykańska pisarka fantasy, autorka Trylogii Czarnych Kamieni, która zdobyła William L. Crawford Award. Obecnie mieszka w Nowym Jorku. 

książka jest na 18 półkach

Opinie

Ocena: 0 [0]
~amargor [2011-04-18 18:05]

Polecam!
Polecam tą książkę nie tylko wielbicielom fantastyki. Moimi ulubionymi postaciami są: Saetan Daemon SaDiablo i Surreal. Uwielbiam Saetan'a za to, że mimo dla innych wydaje się straszny nadaje nutę humoru tej książce. Surreal cenię za niezłomną wolę walki. Nie podoba mi się w tej części, że z początku wszystko się wolno dzieje, a dopiero potem akcja zaczyna nieprzerwanie "płynąć". To tyle ode mnie. Pozdrawiam :)

odpowiedz