RSS

Książka

Dodaj do swojej półki

Życie po życiu

Life After Life

autor:

przekład: Irena Doleżal-Nowicka

  A A A
Życie po życiu
Co to jest śmierć? Czego możemy oczekiwać po śmierci? Raymond A. Moody zbadał ponad sto przypadków osób, które doświadczyły śmierci klinicznej i potem zostały przywrócone do życia. Przytacza niezwykłe relacje tych, którzy byli "po tamtej stronie" i wrócili stamtąd. Wszystkie są świadectwem istnienia życia po śmierci fizycznej. Owe opowieści są zadziwiająco podobne w szczegółach, przepojone spokojem i miłością. Książka Moody'ego jest ponadczasowa. Wiąże nas z naszą duchowością i pomaga w zrozumieniu życia.

ISBN: 978-83-7298-985-7

data wydania: 22-11-2014

wymiary: 125x195 mm

oprawa: Miękka

liczba stron: 152

oceń
ocena: 3.5
głosów: 6
Podziel się

Inne wydania

książka jest na 1 półce

Opinie

Ocena: 0 [0]
~Maria [2006-12-30 00:00]

Ciekawa książka
Po przeczytaniu książki ,,Życie po życiu'' stwierdzam że daje ona czytelnikowi głębsze zastanowienie nad śmiercią. Co jest po tamtej stronie - jak to wygląda w oczach innych osób - którzy kiedyś tam byli i wrócili. Nasuwa mi się wiersz dotyczący śmierci klinicznej: Wielu ludzi doświadcza tego zdarzenia A następnie zmienia swoje marzenia Zmienia dawny styl życia swego Na kogoś całkiem innego. Matka dziwi się - nie dowierza Że jej syn teraz na dobrą drogę zmierza Unika zazdrości i mściwości I co dzień daje jej poczucie radości. Książka jest naprawdę bardzo interesująca. Zachęcam do jej przeczytania.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~chantel [2006-12-08 00:00]

warto przeczytać
książka warta przeczytania. mimo, że opowiada o śmierci (a niektórzy bardzo boja się tego tematu i uznają za tabu), to jest ona przedstawiona w bardzo optymistyczny sposób. Można się wiele dowiedzieć. oczywiście kwestia wiary w to to indywidualna sprawa, ale człowiek po przeczytaniu staje się jakiś taki napełniony optymizmem :)

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~marsuk [2000-05-26 00:00]

To jest to!!!
Jeżeli nie wierzysz w życie po życiu, to koniecznie musisz przeczytać tę książkę. W sposób prosty, rzeczowy przedstawia relację osób, które przeżyły "własną śmierć". Książka wciąga, tak więc uważaj.

odpowiedz