RSS

Książka

Dodaj do swojej półki

Punisher Max, tom 1. Marvel Classic

autor: Garth Ennis

  A A A
Punisher Max, tom 1. Marvel Classic
Pierwszy tom mrocznej i pełnej przemocy opowieści, której bohaterem – a może antybohaterem – jest Frank Castle, czyli słynny Punisher. Kiedyś brutalnie zamordowano jego żonę i dzieci. Teraz w pojedynkę wymierza sprawiedliwość wszelkiej maści przestępcom. Jedna z dokonanych przez niego masakr burzy równowagę zbrodniczego półświatka i – jak się okazuje – ściąga na niego uwagę nie tylko mafii. Czego chce od samotnego mściciela CIA? I co zamierza Micro, dawny wspólnik Punishera, który najwyraźniej ma dla niego propozycję nie do odrzucenia?

Twórcą tej przez wielu uważanej za kultową opowieści jest laureat Nagrody Eisnera, scenarzysta Garth Ennis (Kaznodzieja, Hellblazer, Hitman). Za rysunki odpowiadają Lewis LaRosa (The Immortal Iron Fist, Citizen V and the V-Battalion Everlasting) oraz Leandro Fernández (Wolverine, Spider-Man: Splątana sieć, Deadpool: Wojna Wade’a Wilsona).

ISBN: 978-83-281-1860-7

data wydania: 05-04-2017

wymiary: 170x260 mm

oprawa: Twarda

liczba stron: 288

oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Autor

Garth Ennis

Garth Ennis

Data urodzenia: 16-01-1970

Miejsce urodzenia: Belfast / Irlandia Północna

Urodzony w Belfaście, Irlandia Północna, a mieszkający w USA sławny scenarzysta komiksowy. Po okresie pracy dla brytyjskiego pisma "2000 AD" tworzył w USA takie komiksy jak: Hellblazer...

Recenzje

Punisher powraca - Krzysztof Ryszard Wojciechowski

07-06-2017

Trudno mi określić, kto jest większą gwiazdą tego komiksu – Punisher czy scenarzysta Garth Ennis. Piszę to bez przekąsu, bo ten pochodzący z Irlandii pisarz, wieczny prześmiewca i zgrywus, ma w Polsce kultowy status.

Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!