RSS

Książka

Patronat WP

Dodaj do swojej półki

Z góry widać tylko nic

autor:

  A A A
Z góry widać tylko nic
Pełna pasji, błyskotliwego humoru, kipiąca od emocji - mocna rzecz
o namiętnościach!

Często pytają mnie, dla kogo jest ta książka. Zawsze odpowiadam: „Mam nadzieję, że dla wszystkich”. Patrzą na mnie wtedy jak na wariata. „To niemożliwe – słyszę. – Tak się nie robi”. „Dobrze – mówię. – W takim razie zastanówmy się, dla kogo ta książka nie jest”. To zwykle kończy rozmowę.
Strawiński (człowiek zwany koszmarem prezesów korporacji)

"Z góry widać tylko nic" to barwne opowieści, w których na pierwszy plan wysuwają się ludzkie namiętności. Dla kobiet i dla mężczyzn. O kobietach i o mężczyznach. Niebanalne, ponadczasowe, inspirowane znanymi baśniami, dotykające uniwersalnych prawd na temat życia i ludzkich słabości.

ISBN: 9788365223845

data wydania: 24-05-2017

oprawa: Miękka

liczba stron: 400

oceń
ocena: 5
głosów: 1
Podziel się

Recenzje

Nie taka mocna, jak się wydaje - Roksana Krysa

03-07-2017

Trzy doskonale znane bajki – ”Złota Rybka”, ”Czerwony Kapturek” oraz ”Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” zostały przeniesione do współczesnego świata, by stać się swoistymi przypowieściami o ludzkich słabościach i namiętnościach.

Opinie

Ocena: 0 [0]
~cari [2017-05-21 11:51]

Zapowiada się świetnie. Ja w tym miesiąc czekałam na "Mroczną przepowiednię" Ricka Riordana i nie przeliczyłam się - Riordan w szczytowej formie, czyli mamy to wszystko co lubimy u niego najbardziej: nasz współczesny świat, który przenika się z mitologicznym, niebanalnych bohaterów i wciągającą intrygą. Ja właśnie ją kończę i już kolejne osoby w naszej rodzinie ustawiają się w kolejce ;)

odpowiedz