RSS

Książka

Dodaj do swojej półki

Karmazynowe Imperium II: Rada we krwi

autor: Paul Gulacy , Mike Richardson , Randy Stradley

  A A A
Karmazynowe Imperium II: Rada we krwi
Kontynuacja świetnie przyjętego komiksu Karmazynowe Imperium, opowiadającego o losach członków Gwardii Imperialnej. Po śmierci zdrajcy, Carnora Jaxa, który zginął z ręki ostatniego gwardzisty, Kira Kanosa, Imperium Galaktyczne traci przywódcę. Do czasu wyboru nowego władcy rządzi Tymczasowa Rada. Gdy jej członkowie stają się celami zamachów, Kanos zostaje głównym podejrzanym i ponownie znajduje się w centrum intryg i walk, które grożą upadkiem Imperium.

W kolekcji STAR WARS LEGENDY prezentujemy najciekawsze pozycje z dorobku wydawnictwa Dark Horse Comics, które przez ćwierć wieku publikowało komiksy osadzone w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

ISBN: 978-83-281-1885-0

data wydania: 25-01-2017

wymiary: 167x255 mm

liczba stron: 160

oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Recenzje

Ciąg dalszy musiał nastąpić - Jakub Zagalski

16-02-2017

Po niebywałym sukcesie „Karmazynowego Imperium”, które debiutowało na rynku amerykańskim dwadzieścia lat temu, wypuszczenie kontynuacji przygód Kira Kanosa było tylko kwestią czasu. Autorskie trio złożone z Mike'a Richardsona, Randy'ego Stradleya (scenariusz) i Paula Gulacy'ego (rysunki) ponownie połączyło siły w albumie „Rada we krwi”, który był już prezentowany polskim czytelnikom kilkanaście lat temu, zaś teraz został przypomniany przez Egmont w ramach serii „Star Wars Legendy”.

Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!