RSS

Książka

Patronat WP

Dodaj do swojej półki

Alcatraz kontra Bibliotekarze. Tom 1: Piasek Raszida

autor:

  A A A
Alcatraz kontra Bibliotekarze. Tom 1: Piasek Raszida

Alcatraz Smedry nie wydaje się przeznaczony do niczego poza katastrofami. Na trzynaste urodziny otrzymuje paczkę ze spadkiem po nieżyjących rodzicach – a w niej zwykły woreczek ze zwykłym piaskiem. Prezent zostaje jednak niemal natychmiast skradziony.

To uruchamia lawinę zdarzeń, które uświadomią Alcatrazowi, że jego rodzina jest częścią grupy walczącej przeciwko Bibliotekarzom – tajnej, niebezpiecznej i złowrogiej organizacji, która faktycznie rządzi światem. Piasek Raszida ma pozwolić Bibliotekarzom zdobyć władzę absolutną. Alcatraz musi ich powstrzymać… uzbrojony wyłącznie w okulary i wyjątkowy talent do bycia wyjątkową ofiarą losu…

ISBN: 978-83-7966-029-2

data wydania: 15-02-2017

wymiary: 135x205 mm

oprawa: Brak

liczba stron: 312

wydawnictwo: IUVI

gatunek: Powieści i opowiadania

oceń
ocena: 4
głosów: 1
Podziel się

Autor

Brandon Sanderson

Brandon Sanderson

Brandon Sanderson – wykłada na Bringham Young University i mieszka w Otem, Utah.

książka jest na 1 półce

Recenzje

Talent niejedno ma imię - Marcin Mroziuk

28-02-2017

Zapewne większość osób zgodziłaby się, że dość naturalne skojarzenia z bibliotekami to: duże ilości książek, które mogą dostarczyć zarówno wiedzy, jak i rozrywki, oraz cisza i skupienie towarzyszące lekturze w czytelni. Tymczasem w cyklu „Alcatraz kontra Bibliotekarze” miejsca te okazują się siedzibami tajnej organizacji, która faktycznie rządzi światem, oraz stają się areną naprawdę burzliwych starć. Warto dodać, że bynajmniej nie jest to koniec zaskoczeń, jakie czekają na czytelników w „Piasku Raszida” Brandona Sandersona.

Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!