RSS

Książka

Patronat WP

Dodaj do swojej półki

Całkiem obcy człowiek

autor: Rebecca Stead

  A A A
Całkiem obcy człowiek

Bridge, Tabitha i Emily znają się od zawsze, ale ten rok testuje ich przyjaźń. Em ma chłopaka, który prosi ją o szczególnego rodzaju zdjęcia. Tab jest młodą feministką i potrafi przejrzeć każdego na wylot, a Bridge z jakiegoś powodu zaczęła nosić opaskę z kocimi uszami i wciąż stara się zrozumieć, dlaczego przeżyła wypadek, którego nie powinna była przeżyć. Są najlepszymi przyjaciółkami i kierują się jedną zasadą: nigdy nie kłócić się ze sobą. Czy to wystarczy, żeby ich przyjaźń przetrwała?

Sherm usiłuje zrozumieć, dlaczego ludzie rozstają się po wielu latach małżeństwa i jak to jest przyjaźnić się z dziewczyną, a dla pewniej licealistki Walentynki okażą się najtrudniejszym dniem w życiu. A, jeszcze Jamie, poważny starszy brat, dla którego głupi zakład z kumplem kończy się… no, prawie katastrofą.

ISBN: 978-83-7966-030-8

data wydania: 15-02-2017

wymiary: 135x205 mm

oprawa: Brak

liczba stron: 312

wydawnictwo: IUVI

gatunek: Powieści i opowiadania

oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Recenzje

Szału nie ma, nie porywa - Roksana Krysa

20-03-2017

Tabitha, Em i Bridge przyjaźnią się od zawsze. Jak to nastolatki, wspólnie przeżywają pierwsze miłości, problemy szkolnej codzienności, podejmują wyzwania wieku dorastania, które stają się coraz trudniejsze. Wyznają zasadę, by nigdy się ze sobą nie kłócić. Ale czy da się tego dokonać, będąc nastolatką? Dziewczyny różnią się od siebie niemal wszystkim, a każda z nich – poza problemami swojego pokolenia - musi się zmierzyć również z własnym, małym światem.

Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!