RSS

Książka

Patronat WP

Dodaj do swojej półki

Willow

Willow

autor:

  A A A
Willow

Po raz pierwszy w Polsce! Poznaj losy rodziny de Beers.

„Willow” to pierwszy tom nowej sagi V.C. Andrews. Willow de Beers jest dzieckiem adoptowanym, żyjącym w bolesnym rozdarciu pomiędzy ukochanym tatą a egoistyczną, bezwzględną matką, od której dowiaduje się, że jest córką pacjentki swojego ojca, wziętego psychiatry. 

Kiedy po śmierci rodziców Willow znajduje pamiętnik ojca, poznaje dalszy ciąg rodzinnego sekretu, który burzy podstawy jej świata. Aby poskładać go na nowo, rzuca studia i jedzie do Palm Beach tropem rodzonej matki. Tam, pod pozorem badań nad bogatą elitą, próbuje do niej dotrzeć i dowiedzieć się prawdy. 

Bajeczny blichtr Florydy jest w stanie olśnić każdego. Kiedy na horyzoncie pojawia się młody prawnik Thatcher Eaton, Willow wdaje się w gorący romans w cudownej scenerii. Ale mroczne tajemnice nie pozwalają o sobie zapomnieć, a złudny blask szczęścia nie jest w stanie ich przyćmić…

Powieści V.C. Andrews są bogatymi, epickimi sagami, okrutnymi jak baśnie braci Grimm, utrzymanymi w atmosferze wiktoriańskich opowieści grozy. Autorka potrafi po mistrzowsku ukazać zło świata i ludzi, widziane oczami dzieci.

„Daily Express”

Ten horror uwodzi czytelnika…

„Glasgow Sunday Mail”

Wstrząsająca saga, od której trudno się oderwać! 

„The Times”

Fenomen popularności V.C. Andrews trwa nieustannie od czasu wydania „Kwiatów na poddaszu”. Książki autorki, tworzące prawie dwadzieścia bestsellerowych serii, osiągnęły łączny nakład ponad 106 milionów egzemplarzy i zostały przetłumaczone na dwadzieścia dwa języki. 

„Willow” to pierwsza część cyklu o rodzinie de Beers, którego kolejne tomy wkrótce ukażą się nakładem Prószyński i S-ka.

ISBN: 978-83-8097-032-8

data wydania: 10-01-2017

wymiary: 125x187 mm

liczba stron: 464

oceń
ocena: 1
głosów: 1
Podziel się

Recenzje

Poszukiwanie matki kontra urok białych zębów prawnika przystojniaka - Katarzyna Zielińska

23-02-2017

Dziewiętnastoletnia Willow de Beers nie ma zbyt dużo szczęścia – jej ukochany (przybrany) ojciec, znany psychiatra, niespodziewanie umiera. Jej matka adopcyjna, wyjątkowa sekutnica, zginęła kilka lat wcześniej w wypadku samochodowym, pozostawiając jednak w głowie Willow strach przed rzekomymi psychicznymi obciążeniami odziedziczonymi po prawdziwej matce, pacjentce kliniki doktora de Beersa. Na domiar złego chłopak Willow zrywa z nią w mało elegancki sposób, zamiast wesprzeć ją w trudnych chwilach. Ale dziewczyna nie jest ofiarą.

Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!