RSS

Książka

Patronat WP

Dodaj do swojej półki

Zemsta i przebaczenie. Narodziny gniewu

autor:

  A A A
Zemsta i przebaczenie. Narodziny gniewu

Powieść obyczajowa. Pierwsza część nowego cyklu powieściowego Joanny Jax autorki sagi o rodzinie von Becków.

Podobnie jak w swych poprzednich książkach pisarka osadziła fabułę powieści w kilku krajach, pokazując losy dwóch spokrewnionych z sobą mężczyzn i ich potomków na przestrzeni kilkudziesięciu lat.

Julian Chełmicki i Emil Lewin są przyrodnimi braćmi, ale oprócz wspólnego ojca dzieli ich wszystko pozycja społeczna, stopień zamożności, wyznawane wartości. Dzień, w którym dwaj młodzi chłopcy dowiadują się o swoim istnieniu, diametralnie zmienia ich życie, kładzie się cieniem na ich losie i wpływa na przyszłe pokolenia.

ISBN: 978-83-7835-537-3

data wydania: 16-11-2016

oprawa: Brak

liczba stron: 376

oceń
ocena: 4.8
głosów: 12
Podziel się

Recenzje

Czy miłość ci wszystko wybaczy? - Marcin Mroziuk

21-11-2016

Trzeba przyznać, że Joanna Jax rozpoczyna swój nowy cykl z rozmachem. „Zemsta i przebaczenie. Narodziny gniewu” to powieść, której akcja toczy się na przestrzeni kilkudziesięciu lat w wielu europejskich krajach, a czytelnicy są tutaj obserwatorami wielkich namiętności oraz niezwykle burzliwych losów bohaterów. Wprawdzie trochę gorzej jest, jeśli chodzi o dbałość o rozmaite detale, ale osoby, które dadzą się wciągnąć emocjonującej fabule, z łatwością przymkną oko na te niedociągnięcia.

Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!