RSS

Książka

Patronat WP

Dodaj do swojej półki

Dziennik zdrady

Ημερολόγιο μιας απιστίας

autor:

przekład: Ewa T. Szyler

  A A A
Dziennik zdrady

Giorgios Doukarelis, archeolog i profesor Uniwersytetu Ateńskiego, powraca po 20 latach na maleńką wyspę Kufonisi na Cykladach.

Ostatni pobyt w tym miejscu zmienił jego życie na zawsze: romans ze studentką zaważył na jego życiu rodzinnym, a prowadzone przez niego wykopaliska odkryły szczątki młodej kobiety, zamordowanej ponad 5 tysięcy lat temu. Niezwykła opowieść o czasie, zniszczeniu, pamięci i miłości, które jako jedyne wprowadzają harmonię pomiędzy "dawniej" i "dziś".

ISBN: 978-83-64887-17-8

data wydania: 24-06-2015

wymiary: 135x210 mm

oprawa: Miękka ze skrzydełkami

liczba stron: 320

oceń
ocena: 1.4
głosów: 503
Podziel się

Recenzje

Szczątki przeszłości - Roksana Krysa

17-07-2015

Jorgos Dukarelis miał wszystko. Kochającą żonę, świetną pracę, pozycję społeczną, szacunek studentów. Archeologia to jego pasja i sposób na życie. Ale doszukując się pradawnych historii w głębi ziemi, sam podkopał pod sobą dołek, wdając się w romans ze studentką. Odkrycie szczątków młodej kobiety, prawdopodobnie zamordowanej przed pięcioma tysiącami lat, miało być dla niego przełomowe. Jednak splot wydarzeń i piętrzące się problemy sprawiły, że stało się inaczej. Po latach powraca na wyspę Kufonisi, odbywając swego rodzaju podróż sentymentalną do miejsca i chwil, które odmieniło całe jego życie.  

Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!