RSS

Książka

Dodaj do swojej półki

Bzdurki czyli bajki dla dzieci i innych

autor:

  A A A
Bzdurki czyli bajki dla dzieci i innych

Książka zawiera osiem zabawnie ilustrowanych bajek o charakterze satyrycznym, przeznaczonych zarówno dla dzieci (5-7-letnich), jak i dla dorosłych. Ich autorem jest Artur Andrus, znany piosenkarz, artysta kabaretowy i konferansjer, redaktor radiowej "Trójki", poeta, autor książek, tekstów piosenek, komentator "Szkła kontaktowego" i Mistrz Mowy Polskiej.

 

Napisane przez niego bajki w satyryczny sposób przedstawiają cechy i przypadłości ludzkie, ujawniające się w wieku dziecięcym, z którymi borykamy się do późnej starości, np. brak tolerancji, brak życzliwości, egocentryzm, chciwość itp. Bajki zawierają przesłanie czytelne dla obu grup odbiorców. Do książki dołączona płyta z bajkami nagranymi częściowo przez autora.

ISBN: 978-83-265-0451-8

data wydania: 10-12-2012

wymiary: 210x295 mm

oprawa: Twarda

liczba stron: 56

oceń
ocena: 3.2
głosów: 7
Podziel się

Autor

Artur Andrus

Artur Andrus

Dziennikarz radiowy, satyryk, konferansjer. Urodził się i wychował w Bieszczadach (Solina, Sanok), studiował dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Od początku lat dziewięćdziesiątych...

Recenzje

Kolorowy Andrus w kałuży - Marta Pilarska

25-01-2013

Osiem historyjek, które właściwie zawdzięczamy Czerwonemu Kapturkowi. Bo Czerwony Kapturek, który wyszedł za Pana Leśniczego w zielonej czapce i zmienił nazwisko na Żona Zielonej Czapki, napisał do Andrusa list. W liście tym prosi, żeby Andrus udzielił pomocy wszystkim bohaterom światowych bajek. Bo według Żony Zielonej Czapki bajki nie dzieją się raz – dzieją się za każdym razem, gdy ktoś je czyta, ogląda, słucha.

Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!