RSS

Książka

Dodaj do swojej półki

Przeznaczenie

Charmed & Enchanted

autor: Nora Roberts

przekład: Melania Drwęska , Aleksandra Komornicka

  A A A
Przeznaczenie

Tajemniczych członków klanu Donovanów łączy sekret przekazywany z pokolenia na pokolenia – sekret, który wyróżnia ich spośród przeciętnych śmiertelników.

W zaklętym kręgu
Anastazja wie, że za moce, którymi obdarzył ją los, płaci wysoką cenę. Już raz ukochany mężczyzna odrzucił ją, bo różniła się od innych kobiet. Czyżby historia miała się powtórzyć? Boone nie przypominał jej dawnego narzeczonego. Był mądry i wrażliwy, a jednak zwlekała z wyznaniem mu prawdy o sobie. Ujawniła, co potrafi, dopiero gdy życie jego córki znalazło się w niebezpieczeństwie. Wykorzystała swój dar, by ratować dziecko. Mimo to Boone nie umiał zaakceptować jej odmienności.

Oczarowani
Zobaczyła go na skraju nadmorskiego urwiska. Od pierwszej chwili pragnęła go tak, jak nikogo na świecie. Stał się bohaterem jej romantycznych marzeń sennych. Gorący pocałunek, jakim obdarzył ją na jawie, przekonał Rowan, że i ona nie jest mu obojętna.
Liam Donovan cierpiał katusze. Wiedział, że nie wolno mu kochać Rowan.  Mimo to nie umiał bez niej żyć. Czy ona jednak udźwignęłaby ciężar prawdy? Gdyby mieli być razem, musiałaby poznać nie tylko tajemnicę Liama, ale także odkryć sekret swojego dziedzictwa…

ISBN: 978-83-23866-77-0

data wydania: 08-04-2011

wymiary: 130x200 mm

oprawa: Miękka

liczba stron: 480

oceń
ocena: 0
głosów: 0
Podziel się

Autor

Nora Roberts

Nora Roberts

Data urodzenia: 10-10-1950

Miejsce urodzenia: Silver Spring, Maryland, Stany Zjednoczone

Pisarka amerykańska. Większość jej twórczości stanowią po mistrzowsku opowiedziane romanse. W tej dziedzinie zyskała wszelkie możliwe, najbardziej prestiżowe nagrody. Zadebiutowała w...

Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!