RSS

Książka

Patronat WP

Dodaj do swojej półki

Baśnie 1. Na wygnaniu

Fables: Legends in Exile

autor: ,

przekład: Krzysztof Uliszewski

  A A A
Baśnie 1. Na wygnaniu
W tym zbiorze czytelnik znajdzie także opowiadanie napisane i zilustrowane przez Billa Willinghama. Pomysł na serię był bardzo prosty. Willingham postanowił umieścić najpopularniejszych bohaterów bajek w świecie zwykłych ludzi. I tak Królewna Śnieżka pełni rolę prawej ręki burmistrza, a potrafiący zmieniać kształty Wilk jest detektywem. Do tak zbudowanego świata autor wprowadził brutalną zbrodnię – w pokoju Róży Czerwonej, siostry Śnieżki, znaleziono ślady walki i litry krwi rozmazane na ścianie. Czy ktoś zabił Różę Czerwoną? A jeśli tak, kto to zrobił – może Sinobrody, dziś oczyszczony z zarzutów, ale znany w przeszłości z bestialskiego traktowania swoich młodych małżonek? Śledztwo rozpoczyna detektyw Wilk. Ponoć zrehabilitowany – ale czy naprawdę tak łatwo można pokonać stare nawyk!

ISBN: 978-83-237-2929-7

data wydania: 13-06-2015

wymiary: 170x260 mm

oprawa: Miękka

liczba stron: 128

Tagi: baśnie

oceń
ocena: 1.4
głosów: 497
Podziel się

Inne wydania

Recenzje

Inspektor Wilk złapał krwawy trop - Rafał Śliwiak

12-03-2008

Czy jesteś pewien, że dobrze znasz swoich sąsiadów? Wiesz skąd pochodzą, czym się zajmują, kim są naprawdę? Jeśli tak – to jesteś w lepszej sytuacji niż mieszkańcy współczesnego Nowego Jorku, zaludniający plansze oryginalnego komiksu Billa ...

Opinie

Ocena: 0 [0]
~Nikozja [2016-03-16 09:56]

Warto czytać dzieciom, bez wątpienia, ja również nie jestem tylko za klasyką, ale też za współczesnymi pisarzami. Wiele mam ma świetne pomysły na książeczki na maluchów, dobrze, a ponieważ obecnie można wydać również self publishingiem, jak przez rozpisani pl, więc i rodzice mają coraz większy wybór. Książki można publikować zarówno drukiem, jak i jako ebooki, te drugie na pewno są wygodniejsze w podróży z dzieckiem.

odpowiedz