RSS

Książka

Dodaj do swojej półki

Krew z krwi Jezusa

Bloodline of the Holy Grail

autor:

  A A A
Krew z krwi Jezusa
Czy Jezus miał żonę i dzieci? Jeśli tak, to co się stało z jego rodziną? Czy potomkowie Chrystusa wciąż żyją?

Nareszcie poznajemy całą prawdę. Ta niezwykła, kontrowersyjna książka zaczyna się w punkcie, w którym inni skończyli.
Laurence Gardner, korzystając z archiwów kościelnych i świeckich, po raz pierwszy wykazuje, że istnieje ciągłość rodów wywodzących się z krwi chrześcijańskiego Mesjasza.
Książka ta zawiera szczegółowe drzewo genealogiczne rodziny Jezusa, poczynając od jego synów i brata Jakuba, aż po czasy współczesne. Rzuca ciekawe światło na Biblię i enigmatyczne postaci Jakuba i Marii Magdaleny, a także na prawdę ukrytą w legendach arturiańskich i tajemnicy Świętego Graala. Znajdziemy w niej również fascynującą historię jerozolimskich templariuszy.

ISBN: 83-7157-278-6

data wydania: 25-08-2000

wymiary: 125x190 mm

oprawa: Miękka

liczba stron: 493

oceń
ocena: 3.7
głosów: 8
Podziel się

Autor

Laurence Gardner

Laurence Gardner

Przeor celtyckiego Kościoła Uświęconej Rodziny Świętego Kolumby, jest światowej sławy genealogiem specjalizującym się w rodach rycerskich i panujących.

książka jest na 5 półkach

wszyscy

Opinie

Ocena: 0 [2]
~jakub [2012-07-31 23:11]

ta książka opisuje, co naprawdę działo się w czasach Chrystusa. serdecznie polecam. dla katolików będzie to herezja, ale dla ludzi rozumnych będzie odpowiedzią na wile pytań. polecam również "Zapomniane sekrety świętej Arki". Świetna książka. opisuje początki ludzkości. to wszystko, co jest tam napisane to szczera prawda. autor ma dostęp, do rzeczy, o których prawie nikt nie ma pojęcia

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Czytelnik [2010-04-04 00:00]

mam pytanie : Czy mozna znalezc na internecie ta ksiazke ,Krew z krwi jezusa" online.. Bardzo chcialbym ja przczytac nie ruszajac sie z dom.. Prosze o odpowiedz.

odpowiedz

Ocena: 0 [2]
~honeyka [2006-05-15 00:00]

hmmm...
...książka jest rewelacyjna! Wracam do niej po raz trzeci i... chyba nie ostatni...Daje do myslenia! Gorąco polecam:-)

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~Indigo [2005-07-31 00:00]

Wierzaca
Jestem wierzaca i wydaje mi sie, ze dosc gleboko i faktycznie niektore ze stwierdzen zawartych w tej ksiazce wygladaja mi na herezje,niemniej jednak czytalam te ksiazke z ogromnym zainteresowaniem i zgadzam sie ,ze niektore informacje tu zawarte moga byc prawdziwe-np to o Marii Magdalenie i zalozeniu Graala(choc nadal zamierzam wierzyc w anioly-takie ze skrzydelkami i wogole) ;]

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~karolina [2003-04-24 00:00]

Prawdy ciąg dalszy!
Dla głęboko wierzących ta książka to herezja, ale dla dociekliwych (takich jak ja), to przewodnik po prawdziwej historii Jezusa. Gorąco polecam niedowiarkom.

odpowiedz