RSS

Recenzje

 • Klatki
  8/10

  Klatki Dave McKean

  Dave McKean, najbardziej znany jest z rysunków do słynnego „Azylu Arkham” Granta Morrisona, i niesamowitych, artystycznych okładek do serii „Sandman” Neila Gaimana, ale tworzy też swoje autorskie komiksy. Najsłynniejszy z nich, „Klatki” możemy w końcu przeczytać po polsku.więcej »

 • Kaznodzieja, tom 1
  8/10

  Kaznodzieja, tom 1 Garth Ennis

  Garth Ennis to kultowy scenarzysta pochodzący z Irlandii. Swój status zawdzięcza głównie legendarnej serii "Kaznodzieja" - na sklepowe półki właśnie trafiło drugie wydanie tego komiksu. Opasłe tomiszcza zostaną opatrzone twardą oprawą i będą zawierały po kilka tomów serii. Popularność ponad 20-letniego komiksu rozbudził na nowo serial stacji AMC, który w lipcu ruszy z drugim sezonem. I choć pierwsze odcinki zbierały pozytywne recenzje, to nie da się ukryć, że komiksowy pierwowzór nie ma sobie równych.więcej »

 • Thor gromowładny: Przeklęty, tom 3
  8/10

  Thor gromowładny: Przeklęty, tom 3 Jason Aaron

  Pierwszy zwiastun filmu "Thor: Ragnarok" przez 24 godziny od publikacji został obejrzany 136 mln razy. Czy ogromne zainteresowanie nowymi przygodami blondwłosego herosa z Asgardu przełoży się na popularność komiksowego pierwowzoru? W polskich warunkach może być z tym problem, choć nie da się ukryć, że aktualnie wydawana seria Egmontu "Thor Gromowładny" to pozycja obowiązkowa nie tylko dla najzagorzalszych fanów historii obrazkowych ze stajni Marvela.więcej »

  autor recenzji: Jakub Zagalski
 • Poczet psujów polskich
  9/10

  Poczet psujów polskich Paweł Beręsewicz

  W "Poczcie psujów polskich" Paweł Beręsewicz przygotował dla młodych czytelników osiem przezabawnych opowiadań, które uświadamiają im, że wprawdzie czasy się zmieniają, ale niezależni od epoki skutki dziecięcej ciekawości całkiem często bywają źródłem zmartwień rodziców.więcej »

  autor recenzji: Marcin Mroziuk

Zaproszenia

Aktualnie brak zaproszeń

Dzisiejsze nowo��ci