RSS

Recenzje

 • Rój
  7/10

  Rój Laline Paull

  Najliczniejszą grupą zwierząt na Ziemi są owady, ale niewątpliwie na ludzką wyobraźnię najbardziej działają te ich gatunki, które tworzą złożone społeczności o wyraźnej strukturze hierarchicznej. „Rój” ma więc szanse zdobyć liczne grono czytelników, gdyż Laline Paull w swej powieści przedstawia emocjonującą historię, która rozgrywa się w sercu ula.więcej »

  autor recenzji: Marcin Mroziuk
 • Kocha, lubi, szanuje... czyli Jeszcze o uczuciach
  9/10

  Kocha, lubi, szanuje... czyli Jeszcze o uczuciach Grzegorz Kasdepke

  „Kocha, lubi, szanuje... czyli jeszcze o uczuciach” to kolejny już dowód na to, że Grzegorz Kasdepke doskonale wie, jak trafić do serc młodych czytelników i jednocześnie przekazać im sporo pożytecznych rad.więcej »

  autor recenzji: Marcin Mroziuk
 • Wieczny Batman, tom 2
  4/10

  Wieczny Batman, tom 2 Jason Fabok

  Po lekturze drugiego tomu „Wiecznego Batmana” zostają jedynie niesmak i poczucie zmarnowanego czasu. Oczywiście nie jest to najgorszy komiks o Mrocznym Rycerzu. Jednak w kategorii niezobowiązujących czytadeł dzieło Scotta Snydera plasuje się daleko w tyle nawet za odsądzanym od czci i wiary „Detective Comics”.więcej »

  autor recenzji: Grzegorz Kłos
 • Jonah Hex - 2 - Mściciel
  6/10

  Jonah Hex - 2 - Mściciel Jimmy Palmiotti

  „Mściciel” nie przynosi rewolucyjnych zmian. To ponownie zbiór krótkich historii, z których płynie ten sam morał: człowiek to najgorszy gatunek, jaki stąpa po ziemi.więcej »

  autor recenzji: Grzegorz Kłos

Zaproszenia

Aktualnie brak zaproszeń