RSS

Recenzje

 • Mongoliada 1
  5/10

  Mongoliada 1 Erik Bear Greg Bear Joseph Brassey Nicole Galland Cooper Moo Neal Stephenson Mark Teppo

  Mongoliada powstawała w internecie. Do formatu książkowego przykrojono ją później. Ma siedmiu autorów. Wszystkie te okoliczności są widoczne w tekście, którego język jest idealnie neutralny i który bardziej przypomina scenariusz filmu lub gry fabularnej niż powieść. Co nie jest zaletą, żeby nie było wątpliwości.więcej »

  autor recenzji: Agnieszka Chojnowska
 • Marcysia
  8/10

  Marcysia Agnieszka Tyszka

  Agnieszka Tyszka jest w świetnej formie. Autorka zdążyła zdobyć rzesze fanów dzięki Zosi z ulicy Kociej a także telewizyjnej Jedyneczce. Koniki z Szumińskich Łąk to bardzo udany cykl przeznaczony przede wszystkim dla dziewczynek w wieku 8-12 lat. Ale i młodsze, a nawet te (dużo) starsze przedstawicielki płci pięknej chętnie zatrzymają się na dłużej w gościnnych progach urokliwej miejscowości. Bo jest tu nie tylko miło i radośnie, lecz przede wszystkim bezpiecznie.więcej »

  autor recenzji: Zofia Tatarek
 • Wracajmy do domu
  6/10

  Wracajmy do domu Lisa Scottoline

  Jill właśnie poukładała sobie życie. Za sobą ma wiele nieszczęść. Pierwszy mąż umarł niemal na jej oczach. Kochała go całym sercem. Nie zdążył zobaczyć swojej córki- gdy umierał Jill nawet nie wiedziała, że jest w ciąży. Gdy Megan miała kilka lat, Jill poznała Williama – przedstawiciela farmaceutycznego, przystojnego mężczyznę, o sile przyciągania większej niż magnes.więcej »

  autor recenzji: Marta Pilarska
 • Dopóki cię nie zdobędę
  8/10

  Dopóki cię nie zdobędę Samantha Hayes

  Świetna powieść. Tak, bardzo skrótowo, można opisać naprawdę trzymający w napięciu thriller, którego fabuła wydaje się nieco odbiegać od innych historii z gatunku. Jak podaje drobny druczek na okładce, Dopóki cię nie zdobędę to kobieca strona thrillera, której jednak nie powstydziłby się żaden mężczyzna zarówno jako autor, jak i czytelnik.więcej »

  autor recenzji: Roksana Krysa

Najczesciej kupowane

Dzisiejsze nowo��ci